Trainingsschema

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alkmaarsche Boys JO8-1 17.30 - 18.30 Abdelaziz Ait Targa, Mustafa Gectan
  • -
Alkmaarsche Boys JO8-2 17.30 - 18.30 Fatih Topal, Mehmet Billor
  • -
Alkmaarsche Boys JO9-1 17.30 - 18.45 Ronald Gouwentak, Dennis Karté
  • -
Alkmaarsche Boys JO9-2 17.30 - 18.45
  • -
Alkmaarsche Boys 3 20.00 - 21.00
  • C
  • Even-week: voorste deel van het veld.
    Oneven-week: achterste deel van het veld.

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alkmaarsche Boys JO10-1 17.00 - 18.00 Jamal Ikandoul, Bart Geurts
  • -
Alkmaarsche Boys JO11-1 17.30 - 18.45 Peter van Gulik
  • -
Alkmaarsche Boys JO12-1 17.30 - 18.45 Ron van den Broek
  • -
Alkmaarsche Boys 2 19.30 - 21.00
  • A
  • -
Alkmaarsche Boys 5 (zon) 19.30 - 21.30
  • B en C
  • Even-week: voorste deel van de velden.
    Oneven-week: achterste deel van de velden.
Alkmaarsche Boys 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • B en C
  • 1
  • Even-week: voorste deel van de velden.
    Oneven-week: achterste deel van de velden.
Alkmaarsche Boys 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • B en C
  • Even-week: voorste deel van de velden.
    Oneven-week: achterste deel van de velden.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alkmaarsche Boys JO8-1 17.30 - 18.30 Abdelaziz Ait Targa, Mustafa Gectan
  • -
Alkmaarsche Boys JO8-2 17.30 - 18.30 Fatih Topal, Mehmet Billor
  • -
Alkmaarsche Boys JO9-1 17.30 - 18.45 Ronald Gouwentak, Dennis Karté
  • -
Alkmaarsche Boys JO9-2 17.30 - 18.45
  • -
Alkmaarsche Boys JO10-1 17.30 - 18.45 Jamal Ikandoul
  • -
Alkmaarsche Boys 3 (zon) 19.45 - 21.00
  • C
  • Even-week: voorste deel van het veld.
    Oneven-week: achterste deel van het veld.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alkmaarsche Boys JO11-1 17.30 - 18.45 Peter van Gulik
  • -
Alkmaarsche Boys JO12-1 17.30 - 18.45 Ron van den Broek
  • -
Alkmaarsche Boys VR1 (zaal) 19.30 - 20.30
  • B
  • Even-week: voorste deel van het veld.
    Oneven-week: achterste deel van het veld.
Alkmaarsche Boys 2 19.30 - 21.00
  • A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!